je prázdný

Co nás čeká

V průběhu ledna se budeme v kuřátkové třídě setkávat s paní učitelkou Hubálkovou, která zastoupí paní učitelku Mikušovou v době její nepřítomnosti.wink

D Ě K U J E M E

všem rodičům, kteří mohli a byli ochotni v týdnu od 7.-11.1.2019 nám vyjít vstříc. Nejhorší bourací práce jsou za námi, nějaké sekání, rachot a prach nás budou ještě provázet, ale již v menší míře.

Od pondělí 7.1.2018 se část budovy stala staveništěm. Jedná se o přípravnou kuchyňku u třídy motýlků. Provoz této třídy bude částečně narušen, podle postupu prací se budeme přizpůsobovat. Dle zpráv z ÚMČ Bohunice by celá akce měla proběhnout během 5 týdnů. Je potřeba počítat se zvýšeným ruchem a prachem (polední klid bude zachován).         O průběhu či změně organizace práce Vás budeme informovat prostřednictvím zpráv na nástěnkách v šatně a na webových stránkách v oddíle AKCE.

Děkujeme za pochopení.

Provoz naší MŠ je od 6:30 do 16:30, kdy se škola zavírá.

Prosíme rodiče, aby pro své děti přicházeli tak, aby nejpozději v 16:30 opouštěli budovu. Děkujeme.

PLAVÁNÍlaugh přihlášené děti plavou každé pondělí od školky se odjíždí v 9:40, poslední lekce proběhne 28.1.2019

TANEČKY devil - každé úterý  15:30-16:15

ANGLIČTINA  smiley každý pátek 14:45-15:30, 15:30 - 16:15 dle pokročilosti

------------------------------------------------------